BAŞA DÖN

KARGO & İADE

İş günü dahilinde vermiş olduğunuz tüm siparişler 48 saat içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilerek adresinize kargolanır. Havale ile yapılan ödemelerde, ödeme onaylandıktan sonraki 48 saat içinde siparişiniz kargo şirketine teslim edilerek adresinize kargolanır.

Saat 12:00'ten sonraki siparişleriniz bir sonraki iş günü, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri onaylanan siparişleriniz ise salı günü anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.

Eğer ön sipariş verdiyseniz, siparişiniz web sitemizde size belirtilen günde elinize geçecektir. Bu sürede 1 ya da 2 gün gecikme olabilir.

Kargo firmasına teslim edilen siparişleriniz, bulunduğunuz şehre ve adrese bağlı olarak 1-2 iş günü içinde teslimat adresinize teslim edilir.

Kargo, teslimat ve siparişlerinizle alakalı oluşan sorunlar ve sormak istediğiniz her türlü soru için info@donut.com.tr'e e-posta gönderebilirsiniz. En kısa zamanda sorununuza çözüm bulunacaktır.

İADE VE GERİ ÖDEMELER

Eksik ürün gönderimi veya hasarlı ürün gönderimi gibi durumlarda, size vermek istediğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimiz için sipariş verdiğiniz ürün veya ürünleri iade edebilirsiniz.

Eğer sipariş ettiğiniz ürününüz size hatalı ya da arızalı şekilde ulaşmış ise isterseniz ürününüz yenisi ile değiştirilir ya da yapmış olduğunuz ödeme şekline bağlı olarak, havale yapmış olduğunuz hesabınıza ya da kredi kartınıza para iadesi yapılır. Bu nedenle siparişlerinizi teslim alırken paketinizi kargo görevlisinin önünde açmanızı ve –eğer varsa- sorunlu siparişi onun önünde tespit etmenizi önemle sizden talep ediyoruz. İade işlemini başlatmak için, kargo görevlisinin şahitliğinde durumu tutanağa geçerek bizi bilgilendirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı ya da gelen paketin deforme olup olmadığı tutanakta mutlaka belirtilerek hem siz hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır.

Bu koşulların dışında, eksiksiz olarak teslim edilen ürünlerin iadesi ile ilgili talepleriniz, Tüketici Kanunu'nun ilgili maddeleri gereğince değerlendirilecektir. Ürün tarafınıza teslim edildikten sonraki 7 gün içerisinde orijinal ambalajı bozulmamış ve ürüne zarar gelmemiş olması kaydıyla değiştirme yapabilirsiniz. İade işleminizin hatasız ve en hızlı şekilde gerçekleşmesi için, bu konuyu en kısa sürede info@donut.com.tr adresine e-posta yoluyla bildirmelisiniz. İade işleminizin gerçekleşmesi için ürününüzü en kısa sürede faturası ile birlikte ürünü size gönderen kargo firması aracılığı ile göndermelisiniz.